02.03.2015

MALAGAPrzylecieliśmy Norwegian'em :)To widok z naszych balkoników na Plaza de Uncibay.

Zachód słońca nad Malagą.Tapasy w Los Gatos :)I niesamowita droga krzyżowa Semana Santa na ulicach miasta!Okiennice... moja wielka słabość od lat.

Słynny Pepa y Pepe

Tuż po nocy Oskarowej, kino zawiesiło świeże plakaty! :)Malaga w lutym pachnie latem. I wszędzie wiszą na drzewach pomarańcze. Ludzie stojąc na czerwonym świetle, na przejściu dla pieszych gwarnie rozmawiają ze sobą, uśmiechają się i krzyczą "Hola!" nawet do obcych z daleka! I jest to takie szczere!
Zachody słońca są tu piękne, bajeczne, kolorowe, w tylu barwach, że nie potrafię ich nawet nazwać... A góry...? O tym w następnym poście relacjonującym nasze wakacje...
Nasz apartament był w samym sercu Malagi, na starym mieście, wśród licznych kawiarni, barów i sklepów. Jako, że luty, turystów było dość mało, a Malaga o poranku jest pusta, idealna do zwiedzania...

8 komentarzy:

 1. Stare miasto jest prześliczne! Też zawsze zachwycam się takimi ogromnymi okiennicami, w środku musi być tyle światła! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wbrew pozorom, w tych mieszkaniach na niższych piętrach, jest dość ciemno, gdyż budynki są blisko siebie, aby na ulicach w upalne lato było chłodniej, więc jest i cień :) W naszym było właśnie dość ciemno :) mimo słońca od samego rana.

   Usuń
 2. dziękuję, bo na chwilę zatrzymałam się :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się... <3 Ważne by się zatrzymywać i oddychać.

   Usuń

Cudownie! Dziękuję za komentarz! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...