16.04.2013

Wyniki Zawodów! :D

Są wyniki Kochani ZAWODÓW! :)

Zrobiłam to! Wylosowałam i wybrałam zwycięzców :)


Dziękuję Wam ogromnie za tak liczny udział! W życiu nie spodziewałam się Was tylu i tak pozytywnego odzewu! :D Planuję już powoli kolejne Zawody dla Was, skrzętnie dobierając cudowności, które ode mnie otrzymacie :) Dziś chciałabym nagrodzić wszystkich, ale jak wiecie byłoby to ciężkie :)

Więc tymczasem...

Nie będę zdradzać w tekście kto zwyciężył, aby się tego dowiedzieć musicie obejrzeć film, który dla Was stworzyłam :) Wiem, wiem, jestem okrutna, ale co tam... Oglądajcie! :)A jak już obejrzeliście i wiecie, że wygraliście, to proszę skontaktujcie się ze mną mailowo na missfochbloguje@gmail.com :D

A poniżej kilka zdjęć nagrody niespodzianki, którą wykonałam dla szczęśliwego wybrańca! :) Nagroda nawiązuje do cudownego opisu piękna tego świata, o który prosiłam :) Zacytuję tutaj fragment zwycięskiego opisu:

"Piękno tego świata, powiadasz? Kto ma o tym napisać, jak nie ja? Ta która świat widzi przez różowe okulary, a szklanki której zawsze są pełne. Chociażby w dziesięciu procentach. I to nie dlatego, że jestem wiecznie na czekoladowym haju - odstawiam czekoladę! Ten świat jest po prostu tak wspaniały, że upajam się nim..."


Ten cudowny opis, jest mi niesamowicie bliski, poczułam, że pisze to moja bratnia dusza, stąd mój wybór :) I mam nadzieję, że na komentarzu i nagrodzie się to nie skończy :D I jak się okazało, do Szczecina daleko nie mam ;)

Dziękuję Wam raz jeszcze!

Zawodowa Miss Foch :)

11 komentarzy:

 1. Filmik musiał być :)) Jak zwykle wyszło profesjonalnie i powiem ci że chyba oglądnę jeszcze raz to mielenie ręką haha ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach..
  No cóż..
  Dziękuję za zabawę i gratuluję szczęśliwym zwycięzcom :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne to losowanie na łonie natury:) Gratuluję superowych podarków!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy tam pisze lavanda ? O_o To ja :) Wygrałam ???? :) Już piszę maila :) Dziękuję serdecznie !!! :D I gratuluję pozostałym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej! No nie wierzę! Moje miętowe clio niestety zakończyło już swój żywot, ale teraz przyjdzie mi wywiązać się z postanowień zeszłorocznych i miętę w końcu posiać.
  A do Szczecina z Gorzowa to tylko jeden dzień rowerem. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny filmik :-)
  Gratuluję Szczęściarom, a Tobie dziękuję za zabawę i polecam się na przyszłość ;-)
  Miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję zwycięzcom i troszkę zazdrosssszczę! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. O, szkoda, że nie ja. A Twoje legginsy śniły mi się wczoraj w nocy aż:) Filmik trzyma w napięciu jak u Hitchcock'a , pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Uffa a ja nie zdazylam.gratuluje wszystkim wszystkiego:) i po tabliczke czekolady ide.
  Nina Kolaszt

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeejku! Dziękuję za wygraną :) Straszniee mi się podobały te leginsy! :)
  Gratuluję pozostałym zwycięzcom! :D
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Rewelacja! Bardzo, bardzo mi się ten napis podoba :)

  OdpowiedzUsuń

Cudownie! Dziękuję za komentarz! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...